بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
دیدار رئیس و اعضای شورای علمی بنیاد نخبگان استان با حائزین رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 96 استان و خانواده‌هایشان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل


این دیدار به منظور تقدیر و تشکر از زحمات حائزین رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 96 و عرض تبریک به آنها و خانواده‌هایشان برگزار گردید.

یوسف نیک روز در این دیدار که با حضور  برخی از اعضای شورای علمی و کارشناسان بنیاد نخبگان استان صورت پذیرفت، گفت: موفقیت شما عزیزان نتیجه توکل بر خداوند، هدایت‌های آموزشی معلمان، حمایت‌های والدین و تلاش و کوشش مستمر و شبانه‌روزی شما بوده است.

وی با تأکید بر پویایی در مسیر علم و دانش، افزود: آنچه برای شما مهم است این است که مسیر فرهیختگی و نخبگی را همواره با جدیت فراوان طی نمایید و هیچگونه احساس رخوت و سستی نکنید.

رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به لزوم  فراگیری فناوری‌های جدید توسط حائزین رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 96  گفت: در کنار فراگیری علم و دانش، در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها حضور پررنگ داشته باشید و سعی کنید در این زمینه‌ها نقش ایفا کنید.

نیک‌روز تعهد و مسؤولیت  نخبگان را در خدمت به جامعه یادآوری کردند و افزودند: فرهیختگی و نخبگی یک نعمت تعهدآور است نه مزیت توقع‌آفرین.

وی افزود: شما برترین‌های کنکور در ابتدای راه هستید و باید با پرورش بعد علمی در کنار بعد معنوی خود و تفکر خلاق در مسائل و رویدادهای جامعه، در تصمیم‌سازی‌های خرد و کلان کشور و استان مشارکت کنید و  اجتماع را از ایده‌ها و نظرات خود بهره‌مند سازید.

در پایان به رسم یادبود، تقدیرنامه و تندیس بنیاد نخبگان استان، به حائزین رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 96  اهدا گردید.


گزارش تصویری

 
بنر